Arama

Şehrin Kalbinde Şık Bir Deneyim ...

Süper Holding çatısı altında yer alan Daru Sultan Hotels, Osmanlı kültürünü yansıtan tarihi dokusuyla, konaklama deneyimine yeni bir yaklaşım getiriyor.

Tarihi yarımadanın kalbinde yer alan Daru Sultan, şehrin nabzını tutan konumu, avangart mimarisi ve şık tasarımı ile İstanbul’un tadını çıkarmak isteyen misafirler için özel bir destinasyon.


DARU SULTAN HOTELS KİMDİR?

Tarihi dokusu, köklü tecrübesi, rafine stili ve lüks hizmet anlayışı ile Daru Sultan Hotels, İstanbul’un kalbinde yer alan konumu ile geçmişe uzanan hikayesini harmanlayarak muhteşem bir konaklama deneyimine imza atıyor.

Bir yüzü Galata’ya bir yüzü Haliç’e dönük olan Daru Sultan, İstanbul’da bulunan Levanten mimarinin son örneklerinden birini temsil ediyor. Beyoğlunun kalbindeki Tünel-Galata alanının kesişim bölgesinde bulunan yapı, misafirlerine şehri bir adım ötesinde yaşatan eşsiz şehir kültürünü sunuyor.

Osmanlı’nın görkemli ve şık estetiğinden ilham alan Daru Sultan Hotels, farklı büyüklükteki deniz ve kara manzaralı odaları ile misafirlerinin ihtiyaçlarına yönelik ideal ortamlar sunuyor. Her konuğa özel kişiselleştirilmiş deneyimler sunan otel, ücretli ve ücretsiz birçok hizmet ağı ile konuklarına ev ortamında konforlu anlar yaşatıyor.

VİZYON

Lüks ve özgün hizmet anlayışı ile misafirlerine benzersiz deneyimler sunan Daru Sultan Hotels,konaklamanın yanı

sıra hayatın her alanında benzersiz kutlama anlarına ortak olmayı amaçlar.

MİSYON

Toplum değer ve ihtiyaçları içinde hareket eden köklü ve tecrübeli otelcilik anlayışını Daru Sultan misafirperverliği ile

birleştirerek değerlerini gelecek nesillere aktarmayı hedefler.


MARKALAR
Süper Holding bünyesinde bulunan Bind Chocolate, Garden, Darusultan gibi markaları yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.