Arama

20 yılı aşkın deneyimle enerji hizmetleri...

Süper Grup bünyesinde yer alan Süper Enerji, çevre bilinci gelişmiş politikalarla yenilenebilir enerji kaynakları alanında hizmet vermektedir. Hidroelektrik enerji, rüzgar enerjisi ve jeotermal enerji santralleri kapsamında çevre dostu elektrik üretim tesislerini bünyesinde barındırmaktadır.


SÜPER ENERJİ KİMDİR?

Süper Enerji sektörün farklı alanlarında yirmi yıla yaklaşan tecrübesiyle güneş enerjisinden, elektrik santrallerine, hidroelektrik tesislerden, rüzgar enerjisine uluslararası ve yerel alanlarda enerji hizmetleri sunmaktadır.

İnsanı ve çevreyi odağına alan Süper Enerji, yenilikçi çözümler üreten nitelikli insan kaynağı ve çevreye duyarlı üretim gücü ile nitelikli enerji tedariğinin güvenle sürdürülebilirliğini sağlamaktadır.

Yüksek kapasiteli üretim santralleri ile enerji sektörüne yenilikçi çözümler sağlamayı hedefleyen Süper Enerji üretim planlaması, fiyatlandırma, satış işlemleri gibi birçok okazyonda faaliyet vermektedir..

VİZYON

Herkes için ulaşılabilir sürdürülebilir küresel enerji dönüşümünün öncüsü olarak enerji tedariğinin sürekliliğini sağlamak.

MİSYON

Doğaya ve kültürel mirasa risk oluşturabilecek bütün etkileri göz önünde bulundurarak, yüksek teknoloji çözümlerle yarının ihtiyaçları doğrultusunda, sürdürülebilir enerji dönüşümünü hızlandırmaktır.

MARKALAR
Süper Holding bünyesinde bulunan Bind Chocolate, Garden, Darusultan gibi markaları yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.