Arama

5 farklı sektörde yükselen değerlerimizle faaliyet gösteriyoruz…

Sürdürülebilirlik ve paydaş temelli yaklaşımı ile 1985’te Istanbul’da temelleri atılan Süper Holding, tekstil sektörü ile ticarete ilk adımlarını atmıştır. Tekstilin öncülüğünde başlayan yatırımlar inşaat, turizm, gıda, elektrik ve enerji alanlarındaki projeler ile yapılaşarak ulusal ve uluslararası alanlarda da hizmet vermiş ve günümüze güçlü temellerle ulaşmıştır.

Süper Holding’in sektör çeşitliliğinin odağında yer alan insan kaynağı, günümüz kuşağının beklentilerini anlayamayı hedeflerken; dinamik, yenilikçi, güvenilir ve şeffaf ilkelerle ‘Süper’ markasını hep daha ileriye taşımayı hedefler.

Sahip olduğu ulusal ve uluslararası deneyimlerle değer yaratan projeler geliştirirken, Süper Holding bünyesinde bulunan Bind Chocolate, Garden, Daru Sultan gibi markalarla sürdürülebilir geleceği inşaat etme hayalinde hikayesini yarınlara taşır
VİZYONUMUZ

Süper Holding olarak karlı ve verimli yatırımlarla faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, Türkiye'de ve dünyada güçlü bir kuruluş olarak stratejimizi ve deneyimimizi gelecek kuşaklara aktarmaktır.

MİSYONUMUZ

Tüketicilerimizden topluma tüm paydaşlarımız için ortak değer yaratırken bilimin ve çalışmanın gücüne inanan değerlerimize bağlı kalarak, alanında öncü olmak.
BAŞKANIN MESAJI

İbrahim YASUBUĞA

Kaliteli hizmet ilkesini esas edinen Süper Holding, ev tekstili sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat, turizm, gıda, elektrik ve enerji alanlarında ki projeleri ile bu sektördeki varlığını pekiştirmekle birlikte yeni yatırım projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir. Holding bünyesinde; 1300 'ü aşkın çalışanıyla farklı sektörlerde istihdam sağlamaktadır.

Süper Holding; hayatın her alanında evrensel kabul gören, çevre bilinci ile üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarındaki değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak dünya çapında örnek olmayı hedeflemektedir.

Sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun farklı kesimlerini bir arada tutmayı, eğitime verdigi destek ile yeni nesilleri daha modern sistemler ile yetiştirebilmeyi kendine ilke edinmiştir.Etik değerlere saygılı ve müşteri odaklı bir yaklaşımla modern ve kaliteli ürünler üretmeyi ilke edinmiş olup adil, dürüst, ve farklılıklara saygılı bir anlayışa sahiptir.

Bilimsel metotları ve objektif verileri kullanarak karar vermeyi, işi kolaylaştırmayı, hızlı ve etkin çözümlemeler geliştirmeyi, daha akıllı iş yapmak için teknolojiyi etkin kullanmayı ilke edinmiştir.

İşlerin kisilere bağlı olmadan sürdürülebildiği , kurumsal bilginin üretildiği, geliştirildiği bir iş modelinde süreçleri ve sistemleri yaşatmak, siz değerli müşterileri ile mevcutla yetinmeyip, ölçülebilir ve başarmaya değer hedefler koyarak sürekli iyileşme ve geliştirmeyi hedeflemektedir.KALİTE POLİTİKAMIZ

Paydaşların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan Süper Holding’in amacı; topluma, çevreye ve çalışanlara karşı olan sorumlulukları yerine getirmek, hizmet kalitesini sürekli iyileştirmektir. Bu amaçlar doğrultusunda ;

 • Gerçekleştirilecek tüm projelerde kaliteli üretim ve hizmet sunmayı temel prensip olarak benimser ve en üst seviyede müşteri memnuniyeti yaratmayı hedefler.
 • Toplumsal sorumlulukların bilinciyle faaliyet gösterilen alanlarda sürdürülebilirlik yaklaşımıyla toplum ve dünya için pozitif etki yaratmayı hedefler.
 • Küresel standartlarda, tüm yasal şartlara uygun şekilde, yenilikçi gelişmeleri takip eder.
 • Çalışanların ortak sorumluluk bilinciyle hareket etmesini sağlar.
 • Süper Holding’in en önemli değerinin insan kaynağı olduğu bilinciyle, yüksek yetkinliklerde çalışanları istihdam ederek çalışan ve müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı taahhüt eder.

 • Yönetim Kurulu

  İbrahim YASUBUĞA

  ONURSAL BAŞKAN

  Mehmet YASUBUĞA

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI

  Türkan YASUBUĞA

  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

  Mehmet Sertaç YİĞİT

  CEO

  Gürkan YASUBUĞA

  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI


MARKALAR
Süper Holding bünyesinde bulunan Bind Chocolate, Garden, Darusultan gibi markaları yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.