Arama

İnşaatın ötesinde hayaller inşa ediyoruz...

Süper İnşaat sahip olduğu modern teknoloji ve deneyimli personel yapısıyla kısa zamanda inşaat sektörün önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

SÜPER İnşaat, kurucularının güçlü referansları ve sektörlerindeki tecrübelerinden güç alarak, siz müşterilerimize yüksek kalitede bir hizmet vermek amacıyla yola çıkmıştır. Çevreye duyarlı , estetik ve fonksiyonel açıdan şehir yaşantınızdaki verimliliği en yüksek düzeye çıkaracak projeleri beğenizine sunmayı misyon edinen SÜPER, tüm faaliyetlerinde en yüksek kalitede ürün ve servisleri tercih ederek son kullanıcılarına kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Yerli bir firma olarak SÜPER; genç ve dinamik yapısı, yüksek yönetim kalitesi, çalışma disiplini ve zamanlamaya verdiği değerle kısa sürede tedarikçilerinin, iş ortaklarının ve siz müşterilerimizin güvenini kazanmıştır.

MARKALAR
Süper Holding bünyesinde bulunan Bind Chocolate, Garden, Darusultan gibi markaları yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.