Arama

1971'den günümüze mutluluğun en tatlı hali...

1971 yılında İstanbul’da kurulan Bind Chocolate, Türkiye’nin ilk butik çikolata üreten markasıdır. 52 yıldır ilk gün kü heyecanla özenle ve tutkuyla hazırlanan Bind Chocolate ürünlerinin yolculuğu; dünyanın dört bir yanından toplanan kakao çekirdeklerinin, alanında uzman çikolata ustaları tarafından geliştirilen özel formüllerle titizlikle uygulanmasıyla hazırlanır.


BIND CHOCOLATE KİMDİR?


1971 yılından beri Türkiye’de butik çikolata anlayışını geliştiren Bind Chocolate, bugün en iyi kakao çekirdeklerinin yetiştiği kakao tarım endüstrisinin anavatanı Batı Afrika’dan tedarik edilen çekirdeklerle, mevsiminde toplanan taze kuruyemişleri harmanlayarak %100 gerçek çikolata lezzetini sizlerle buluşturuyor.

Bind Chocolate’in çikolata kaplı draje çeşitlerinden, özel günlerde kutlamalara eşlik eden şık premium paketlerine, çikolatanın her alanında üretim hizmeti sunan geniş ürün yelpazesini Türkiye’nin farklı bölgelerinde birçok çikolata severle buluşturmaktadır..

Kuruluşundan bu güne yenilikçilik anlayışını geliştirerek ve el yapımı ustalık hikayesini gelecek nesillere aktaran Bind Chocolate dinamik mağazacılık ağı, online ve mobil kanalları ile Türkiye’de bulunan; Çırağan Palace Kempinski, Swiss Otel, Rixos Premium Hotel, Hyatt Regency Otel ve daha birçok premium otel zincirine hizmet vermektedir.


VİZYON

Kurumsal değerlerimiz doğrultusunda; yenilikçi, dinamik ve esnek Bind Chocolate yapısıyla, hızla değişen tüketici ihtiyaçlarını anlayarak uluslararası kalite standartlarına uygun, üretim yapan uluslararası lider marka olmaktır.

MİSYON

Geçmişten günümüze uzanan lezzet yolculuğunda, yüksek kaliteli yenilikçi üretim süreçlerini, tüketici odaklı yaklaşımımız doğrultusunda, ilk günkü heyecanımızla koruyarak geleceğe taşımaktır.

MARKALAR
Süper Holding bünyesinde bulunan Bind Chocolate, Garden, Darusultan gibi markaları yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarıyla daha üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.